Historia firmy

Kilka słów o nas

alt

Cieszymy się, że odwiedzili Państwo naszą witrynę internetową.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Mamy nadzieję, że propozycje przedstawione przez nas przypadną Państwu do gustu, tak jak wielu naszym gościom i znajomym, którzy już z nich skorzystali.

Jesteśmy jedyną firmą w Polsce, która korzysta z doświadczeń i umiejętności bednarskich, przekazywanych tradycyjnie z pokolenia na pokolenie od 1932 roku.

Ogromne doświadczenie oraz zaangażowanie naszych pracowników pozwalają nam sprostać wymaganiom naszych Klientów.
Jesteśmy przekonani, że gwarancją sukcesu naszej firmy są zadowoleni Klienci.

Nasze wyroby dębowe charakteryzuje najwyższa jakość wykonania przy zastosowaniu naturalnych, tradycyjnych materiałów – przede wszystkim drewna dębowego.

Beczki i antałki na trunki oraz inne nasze wyroby spełniają funkcje użytkowe.
Aktualnie nasza firma oferuje bardzo bogaty asortyment wyrobów bednarskich.
Wytwarzamy tradycyjne wyroby bednarskie – dębowe beczki, antałki, kufle, donice, cebrzyki, bukłaki myśliwskie, beczki do kiszenia i wiele innych wyrobów.
Pomysł na firmę zrodził się z pasji i chęci kontynuowania rodzinnych, wieloletnich tradycji bednarskich.
Początki firmy Zofii Rzepeckiej nie były łatwe. – Na rynku stopniowo zaczęły pojawiać się tanie wyroby plastikowe, zastępując stare, drewniane i droższe beczki oraz wyroby bednarskie. Mimo niewielkiego zainteresowania wyrobami z drewna, nie zrezygnowaliśmy z bednarstwa. Byliśmy uparci, wierzyliśmy, że dobre czasy są przed nami – tak o początkach mówi Zofia Rzepecka.
Zainteresowanie wyrobami z Rejowca Fabrycznego systematycznie wzrasta. Priorytetem w działalności marketingowej firmy jest udział w targach i wystawach w Polsce i zagranicą, m. in. Międzynarodowych Targach Poznańskich, jak również Bio Fach.

Od początku swojej działalności, Pawłowianka angażuje się w działalność charytatywną, ze szczególnym uwzględnieniem inicjatyw lokalnych. Firma włącza się do wielu akcji organizawanych na terenie gminy, udzielając zarówno wsparcia finansowego, jaki i rzeczowego. Rokrocznie firma włącza się również do akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, a także akcji organizowanych przez PCK.Przedsiębiorstwo Bednarskie Pawłowianka wspiera ponadto organizację wydarzeń kulturalnych, jak również rozwój młodych, sportowych talentów w różnych dyscyplinach.

Obsługa klienta

Mamy świadomość, iż rosnące wymagania konsumentów zobowiązują nas do utrzymywanie wysokiej jakości produkcji i dystrybucji produktów. Aby dopełnić te elementy, zdobyte przez lata doświadczenie wykorzystaliśmy do stworzenia bardzo atrakcyjnej obsługi przed- i po sprzedażowej. Dlatego też w Przedsiębiorstwie Bednarskim PAWŁOWIANKA™, obok utrzymywania najwyższej jakości produktów, obsługa klienta na najwyższym poziomie jest jednocześnie naszym drugim najważniejszym celem. Tworzona przez lata Polityka Obsługi Klienta daje gwarancję każdemu naszemu kontrahentowi błyskawicznej reakcji z naszej strony na niecodzienne i trudne sytuacje, przyczyniając się do uzyskania pełnego zadowolenia ze współpracy.

Tradycja firmy zobowiązuje do bardzo wysokiej jakości wyrobów.
Jesteśmy liderem w produkcji wyrobów bednarskich na terenie Polski.
Potwierdzeniem bezpieczeństwa zdrowotnego oraz wysokiej jakości jest

ATEST PZH O NUMERZE HŻ/D/00086/13

Nasza filozofia działania

Chcemy oferować nie tylko produkty, ale także rozwiązania i ciekawe pomysły, które pozwolą zaoszczędzić naszym klientom czas i pieniądze, a tym samym przyniosą im większą satysfakcję z zakupionych wyrobów bednarskich .
Nasze pomysły są wynikiem współpracy z działem projektów oraz nieustannej wymiany doświadczeń naszych pracowników.
Głównym celem, którym kierowaliśmy się od samego początku istnienia przedsiębiorstwa, było zapewnienie pełnej satysfakcji naszym klientom .

Wytyczone przez nas cele odnoszą się przy tym nie tylko do wymogów jakościowych dotyczących produktów, ale także bezpieczeństwa i higieny pracy. Ten cel udało nam się osiągnąć poprzez realizację kompleksowego i wszechstronnego systemu zarządzania, którego skuteczność poddajemy stałemu sprawdzaniu przez uznane międzynarodowe instytucje certyfikacyjne.

Poprzez intensywną, opartą na wspólnym celu współpracę z naszymi klientami i dostawcami, a także ciągłe usprawnianie oraz intensywną działalność w zakresie badawczo-rozwojowym, zgodnie z polityką naszego przedsiębiorstwa, będziemy w stanie sprostać najwyższym wymogom także w przyszłości. Jednocześnie dumni jesteśmy z faktu, że nasi klienci dają wyraz uznania naszemu zaangażowaniu, wybierając nas jako swoich dostawców.

 • Znamy potrzeby naszych klientów – stanowią one bazę wyjściową dla naszych działań.
 • Obserwujemy rynek oraz nasze środowisko i wyciągamy właściwe wnioski.
 • Nasze procesy dostosowujemy do potrzeb rynkowych.
 • We wszystkich segmentach naszej działalności dążymy do osiągnięcia najwyższej jakości.
 • Koncentrujemy się na naszych mocnych stronach i optymalnie wykorzystujemy nasze zasoby.
 • Za źródło naszego sukcesu uznajemy pozytywne postrzeganie nas przez naszych klientów.
 • Nasz sukces opieramy na kompetentnych pracownikach

   7  WARTOŚCI KTÓRE NAM TOWARZYSZĄ !

 • PASJA
 • ODPOWIEDZIALNOŚĆ
 • UCZCIWOŚĆ
 • ZAUFANIE
 • SZACUNEK
 • WSPÓŁPRACA
 • ROZWÓJ

Marian Rzepecki : „Traktujemy bednarstwo z prawdziwą pasją Z ogromnym zaangażowaniem uczestniczymy w tworzeniu nowych produktów i zapoznajemy się z ich zastosowaniem. To daje nam pewność, że rozwiązania oferowane naszym klientom będą zawsze najlepsze.”

Swój wysoki prestiż firma zawdzięcza przede wszystkim ciężkiej pracy i ciągłym staraniom o zapewnienie najwyższej jakości. Wyroby wykonujemy z 200-letniego starodrzewia dębu i jest to podstawowy surowiec produkcji.

Największym wyrobem firmy „Pawłowianka” jest kadź modrzewiowa – ma 7 metrów wysokości, a średnica dna wynosi 5 metrów. Beczka może zmieścić

134 000 litrów płynu.

 

Docenili Nas